31 NUMARALI REKLAM ALANI
46 küstah adam

Erganispor 'da Atıcılık ve Avcılık Branşından sorumlu Nazım Kenan Gülben, düzenlenen Trap Kupasında Üçüncü oldu.
Kahramanmaraş'ta, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunca 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anma Trap Kupası düzenlendi.
Büyükşehir Belediye Atıcılık Poligonu'nda yapılan turnuvaya, Kahramanmaraş, Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye, Kilis, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Malatya'dan 55 sporcu katıldı.
Yarışmalar sonunda büyük erkeklerde Adana'da Yusuf Metehan Özgen, veteranlarda Kahramanmaraş'tan Emirzade Emirzadeoğlu, Ergani 'de Nazım Kenan Gülben, Üçüncü oldu, yıldız erkekler de Mersin'den Osman Can Aydın ve genç erkeklerde ise Adana'dan Kaan Köse kategorilerinde birinci oldu.
Erganispor Kulübü Başkanı Ekrem Senvar, ilçeye kazandırdığı bu anlamlı başarıdan dolayı Kenan Gülben’i tebrik etti. Senvar,”1938 yılında kurulan ve 80.yılına giren Erganispor, sadece futbol kulübü değil, aynı zamanda birçok branşta mücadele eden ve başarılara imza atan spor kulübüdür. Kulübümüz adına faaliyetlere katılan Kenan Gülben’in 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Kupası gibi anlamlı bir organizasyonda bu başarıyı elde etmesi bizi son derece mutlu etmiştir. Kendisini yürekten kutluyoruz” dedi.
Turnuvada dereceye girenlerin ödülleri, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Ufuk Arman ve diğer ilgililer tarafından verildi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×