31 NUMARALI REKLAM ALANI
46 küstah adam

AK Parti Ergani İlçe Başkanı Şükrü Sayan, AK Parti'nin 17. kuruluş yıl dönümünü İlçe binasında partililerle bir araya gelerek pasta keserek kutladılar.
AK Parti'nin bir ferdi olmaktan mutluluk ve gurur duyduğunu ifade eden İlçe Başkanı Sayan, "Bende AK Parti ailesinin her bir ferdi gibi burada olmaktan, bu davaya gönül vermekten ve en önemlisi milletime ve davama hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyuyorum. Halkımızın, aziz milletimizin bizlere layık görmüş olduğu bu görevi elimizden geldiği kadar, en iyi şekilde liderimiz, genel başkanımız, Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde sürdürüyoruz, sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.
TÜM MAZLUMLARIN DAVASI
Sayan, "Bu dava sadece bizim davamız değildir, bu mücadele bizim ülkemiz ile sınırlı değildir. Bu dava Dünyadaki tüm mazlumlarının davasıdır. Ülkemiz ve partimiz üzerinde sürekli yeni kumpaslar düzenlenmiş ama Devletimiz ve Partimiz halkın desteğini ve gücünü alarak tüm bu oyunları bozmuştur tüm bu kumpaslardan güçlenerek çıkmıştır.
Şimdide şer güçler ülkemize ekonomik savaş açarak ülkemizi sıkıştırmak ülkemizin büyümesini gelişmesini engellemek istemektedirler. Türkiye'nin güçlü lider bir devlet olmasından korktukları için bizi durdurmaya önümüze engel koymaya çalışıyorlar.
Yeni planlar yaparak ülkemizi ekonomik yönden sıkıştırmaya çalışıyorlar milletimizin desteği ve iradesi sayesinde devletimiz hükümetimiz bu ekonomik savaştan da güçlenerek çıkacaktır. Bu mücadeleyi biz kazanacağız Partimiz yolundan, çizgisinden asla taviz vermemiştir ve vermeyecektir Bu doğrultuda gece gündüz, yağmur çamur, kar kış demeden, yorulmak bilmeden başta 2023,2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlar ile yürüyeceğiz. Bu duygu ve düşünceler ile milletimizin partisi olan AK Partimizin 17. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum" ifadelerini kullandı.
 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×