31 NUMARALI REKLAM ALANI
46 küstah adam

Maddi sıkıntı yaşayan Ergani'deki Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi'nin üyelerine kredi vermesi ve esnafın maddi sorunlarının çözümü için 15 milyon 500 bin TL hedefleniyor.
Ergani Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi  başkanı İzzet Güzel,  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'ne 2018 yılı içinde yüzlerce kredi başvurusu yapıldı.Kredi şartlarını yerine getiren 424 yükümlüye 14 milyon 105 bin lira kredi verildi. 2019 yılı içerisinde Ergani'deki esnaflara toplamda 15 milyon 500 bin TL kredi verilecek, esnaflar bu fırsatı kaçırmasın dedi. 
'200 BİNE KADAR KREDİ'
Kooperatif kredilerinin açıldığını belirten Ergani Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi  başkanı İzzet Güzel, "2019 yılı itibariyle esnafların yararlanabileceği kooperatif kredileri açıldı. 2018 yılında esnafın büyük heyecanla beklediği ve son birkaç aydır verilmeyen kredilerin 2019 yılı başında verilmesi iyi bir başlangıç oldu. Krediler esnafın faaliyet alanına göre değişiyor. 10 Bin TL'den 200 Bin TL'ye kadar kredi seçeneklerinin faizleri de oldukça düşük. Esnaf Kefalet Kooperatifi'ne giderek başvurular yapılabilecek" dedi.
"ŞARTLARI YERİNE GETİRENE KREDİ VERİYORUZ"
Ergani esnafının her zaman yanında olduğunu dile getiren Ergani Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı İzzet Güzel, 2019 yılında da Ergani esnafında destek vermeye devam edeceklerini belirtti. Kredi kullanmak isteyen esnafın şartları yerine getirmesi gerektiğini hatırlatan Güzel, "Kredi şartlarını yerine getiren esnaflarımıza 2019 yılında kredi vermeye devam ediyoruz. Yeni yılın tüm esnaflarımıza bol kazanç getirmesini diliyorum" şeklinde konuştu.
ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR ETTİ
Ergani Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İzzet Güzel, "Yaşadığımız maddi sorunu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın sayesinde çözüldü. Her zaman esnafının yanında olan, dertleriyle dertleşen, sevinçleriyle sevinen Cumhurbaşkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Kış döneminde gönderdiği parayla hem bizleri rahatlattı, hem de esnafımızın nefes almasını sağladı. Gelen paraları esnaflarımıza kullandırıp, onların da daha güzel ve hayırlı işlere imza atmasına vesile olacağız. Maddi konularda bize katkı sağlayan TESKOM Başkanımızından, Birlik Başkanımıza kadar herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×