31 NUMARALI REKLAM ALANI
46 küstah adam

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan Tarımsal Desteklemeler ile ilgili açıklama yapan Ergani İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Çiçek, çiftçilerin mazot ve gübre desteği askı icmallerinin kontrol edilmesini istedi.
Ergani’deki çiftçilerin mazot ve gübre desteği askı icmalleri listesinin İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde ve mahalle muhtarlıklarında askıya çıkarıldığını söyleyen İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Çiçek, çiftçilerin mağduriyet yaşamamaları için mutlaka askı icmallerinin kontrol edilmesi gerektiğini vurguladı.
İlçe Müdürlüğü ve muhtarlıklarda askıda bulunan icmallerin çiftçiler tarafından kontrol edilmesi gerektiğine değinen Çiçek, çiftçilerin eksikleri olduğu takdirde İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne başvurmalarını istedi.
Çiçek "Çiftçilerimiz tarafından 2018 yılına ait Mazot Gübre Desteği icmalleri muhtarlıklarda askıya çıktı ve 28 Ocak - 01 Şubat 2018 tarihine kadar askıda kalacaktır. Bu süre içerisinde askıya itirazı olan çiftçilerin İlçe Müdürlüğüne bizzat başvurması gerekmektedir’’ dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×