31 NUMARALI REKLAM ALANI
46 küstah adam

Ergani Ziraat Odası’nın 9. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti.

Ergani Ziraat Odası'nın 9. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Yapılan seçimlerde mevcut başkan İzzet Güzel seçilerek, güven tazeledi.

Ergani Ziraat Odası başkanlığında gerçekleştirilen seçimde, odaya kayıtlı çiftçilerin temsilcileri olan delegeler arasında birlik mesajı verildi. Tek liste halinde aday gösterilen mevcut başkan İzzet Güzel, 84 delegenin oyunu aldı.

Güzel, seçim sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında, göreve geldiği günden bu yana çiftçilerin yanında olduğunu belirterek, "Gerek Genel Merkezimiz nezdinde gerek bakanlık nezdinde ve gerek tüm bürokrasi nezdinde çiftçilerimizin hak ve menfaatini savunduk. Her zaman da savunmaya devam edeceğiz.

Başkan İzzet Güzel sözlerini şöyle tamamladı. Çiftçilerimizin refahı için her zaman yanında olacağız ve olmaya da gayret edeceğiz. Bugün yapılan seçimde 102 delegemizin 84'dü sandığa gelerek bizlere oy kulandılar. Sandığa gelen ve işlerinin yoğunluğundan dolayı gelmeyen delegelerimize teşekkür ediyoruz. İlçemize bölgemize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

Tek liste olarak girdiğimiz seçimlerde gerek şahsım gerekse de Meclis Kurulumuza gösterilen teveccühten dolayı Erganili çiftçi ve delegelerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×