31 NUMARALI REKLAM ALANI
46 küstah adam

AK Parti Ergani Belediye Başkan Adayı Abdulvahit Güvensen, köylere yaptığı ziyaretlerinde "Hemşehrilerimizle birlikte ilçemize hizmet etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ergani her şeyin en iyisine layık" dedi
AK Parti Ergani Belediye Başkan Adayı Abdulvahit Güvensen, ilçe genelindeki çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Hafta sonunu SKM programları kapsamında köy gezilerine ayıran Güvensen, Ak Parti ilçe başkanı Mehmet Şükrü Sayan, beraberinde Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Kabasakal, Azabali, Hasanveren, Şehgür, Azıklı, Otlak, Kocaali, Kayalı, Yeşilçayır, Aydoğdu ve Güneştepe köylerini ziyaret etti. Yoğun bir tempoda geçen ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Güvensen, Ev ziyaretlerinde  bulundu.
HEP BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ
 Köyleri ziyaretlerinde bölge sakinleri ile bol bol sohbet eden Güvensen, "Önce millet, önce memleket diyerek çıktığımız bu yolda her insanımıza dokunuyor, halkımızın görüş ve önerilerini not alıyoruz. Erganili hemşehrilerimizle birlikte ilçemize hizmet etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ergani her şeyin en iyisine layık. Rabbim nasip ederse, Ergani'mize el ele, gönül gönüle hep birlikte hizmet edeceğiz inşallah" dedi.
EV ZİYARETLERİNDE BULUNDU 
 SKM programları kapsamında temaslarını ev ve site ziyaretleri ile sürdüren Güvensen, günün sonunda Kemertaş Mahallesi'nde ikamet eden bazı site sakinlerinin konuğu oldu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×