31 NUMARALI REKLAM ALANI
46 küstah adam

31 Mart yerel seçimlerinde 9 bin oy farkla belediye seçimlerini kaybeden AK Parti  Belediye Başkan adayı Vahit Güvensen, bir yarıştı, kazanmakta vardı kaybetmekte Halkımızın kararına saygı göstermek gerekir dedi. 
Bunun bir bayrak yarışı olduğunun da altını çizen Güvensen "Halkımızın tercihi. Biz yine de sevdamızın peşinden koşacağız. Eğer demokrasiye inanıyorsak halkın tercihine saygı göstereceğiz. Sonuçları vefasızlık olarak değerlendirmek yanlış olur " 
Halk tercihini hizmetten yana değil de etnik kimlik siyasete kullandığı görünüyor. Yapılan hizmetleri görmemezlikten gelindi. Yolu yapılmış, hemen hemen 24 saat suyu akıyor, elektriksiz köylerin kalmadığını görülüyor, yinede halk kendi tercihini kullandı dedi.  
Halkı tercihi üzerine yorum yapmanın yanlış olacağını vurgulayan Güvensen, " Halkımızı hiçbir zaman göbeğini kaşıyanlar diye suçlamayız. Bunlar bizim demokrasi anlayışımıza yakışmaz. Ben halkının tercihinin üzerine bir yorum yapmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Sonuçlardan çıkarmamız gereken dersler vardır. Biz o sonuçlar çıkaracağımız derslerin muhasebesini yapacağız" dedi. 
31 mart yerel seçimlerinde bize oy veren vermeyene Teşekkürlerimizi sunarız diye belirtti.
 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×