31 NUMARALI REKLAM ALANI
46 küstah adam

Ergani'de 54 yaşındaki Hamit Bıçak, aday olduğu 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde güven tazeleyerek, tekrar seçildi.

Ekrem SENVAR
31 Mart’taki seçimlerde yeniden Adnan Menderes Mahallesi muhtarı seçilen Hamit Bıçak, kendisine oy versin-vermesin tüm mahalle sakinlerine teşekkür ederek kokum dağıttı.

Mahallesinde yaklaşık 550 iş yeri bulunan muhtar Bıçak, kendisine oy verip, destek olanlara teşekkür etti.

Ergani ilçesinde, 'kentin ticareti ile ekonomisinin kalbi' olarak bilinen Adnan Menderes Mahallesi'nde 11 adayın yarıştığı muhtarlık seçimini Hamit Bıçak, yeniden kazandı.

Muhtarlık mührünü 1 dönemdir elinde bulunduran, 6 çocuk babası Bıçak, yaklaşık 550 iş yerinin bulunduğu mahallesinin Ergani için çok önemli olduğunu söyledi.

Ergani 'in sorunlarını iyi bildiğini vurgulayan Bıçak, bu seçimde de hizmet için yola çıktığını belirterek, 17 bin 865 seçmenin bulunduğu mahallede 11 aday olarak seçime girdik ama kazanan ben oldum" dedi.

Muhtar Bıçak, 5 yıllık tecrübesiyle 2023 seçimlerine kadar mahallesi için hizmet etmeye devam edeceğini dile getirerek, "Bana teveccüh gösterip, oy veren herkese çok teşekkür ederim. 2'ncı dönem için oy veren hiçbir mahallelimi unutmayacağı ve utandırmayacağım. Her sorunlarında yanlarında olup, dertlerini ve mutluluklarını paylaşacağım" diye konuştu.

 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
E-Posta
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×